KULT na síti

Zveřejněno
Magazín KULT! a výzva Milujeme kulturu žijí i na sociálních sítích! Články, informace o akcích, fotografie i pohled do zákulisí činnosti spolku KULT naleznete na Facebooku, Instagramu i LinkedInu. Tímto srdečně zveme všechny milovníky kultury, aby se k nám na sítích připojili, užili si s námi trochu zábavy a pomohli nám generovat ještě zajímavější a více obohacující obsah.

Na Facebooku magazínu KULT! zveřejňujeme především články věnované různým kulturním tématům, živá vysílání či upozornění na zajímavé akce. Pokud vás zajímá pohled do zákulisí tvorby magazínu a rádi byste poznali naše redaktory z jiného úhlu, pak je pro vás určen náš kultovní instagramový kanál. Naopak LinkedIn nabízí hlavně praktické informace o činnosti našeho spolku, nových distribučních místech magazínu KULT! a možnostech vzájemné spolupráce.

Projekt Milujeme kulturu nyní spustil tzv. video výzvy, které budeme sdílet jak na Facebooku, tak i na Instagramu. Postupně představíme všechny umělce, kteří se do projektu zapojí a přispějí svými videi. Zde také najdete fotky z natáčení našich videí k podpoře české kultury a více informací o kampaních, umělcích a kulturních organizacích, které podporujeme. Samozřejmě máme dostatek místa i pro vaše video výzvy a moc nás potěší každý zájemce, který se zapojí.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, Instagramu či LinkedInu, bavte se a nebojte se nám napsat, co dalšího byste si u nás rádi přečetli nebo prohlédli. Když nemůžete vy za kulturou, vezmeme kulturu za vámi.

Odkazy:
https://www.facebook.com/MagazinKult
https://www.instagram.com/magazin.kult/
https://www.linkedin.com/company/spolek-kult
https://www.facebook.com/MilujemeKulturu
https://www.instagram.com/milujemekulturu/

Kontakt

Ing. Michaela Petráková
+420 604 772 964
redakce@kult.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

K záchraně Arnoldovy vily jsme zase o krok blíž

Muzeum města Brna právě podepsalo partnerskou smlouvu s Národním muzeem umění, architektury a designu v Oslo o spolupráci na projektu „Centrum dialogu – záchrana a rehabilitace Arnoldovy vily“. Naplňuje se tak jedna z důležitých podmínek k získání grantu z Finančních mechanismů EHP/Norsko.

Příběh Dr. Emila Háchy ožije v Divadle D21

Divadlo D21 připravuje další, v pořadí již třetí premiérový titul v rámci letošní „české“ sezóny nazvané „Zemský ráj to napohled“. Jedná se o autorskou inscenaci Emil čili o Háchovi osvědčeného režijně-dramaturgického tandemu Jakub Vašíček – Tomáš Jarkovský, kteří se stálému publiku D21 představili již v roce 2018 – rovněž autorskou inscenací CLOUD. Jinak působí ve vedení královéhradeckého Divadla Drak. Kdo jejich tvorbu trochu zná, tomu musí být jasné, že ani v případě aktuálně připravované inscenace o Emilu Háchovi nepůjde o nějaký nudný, málem učebnicový portrét nebo obyčejnou „suchou činohru“…

Březen měsíc čtenářů 2021

I v této složité době Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR vyhlašuje dvanáctý ročník akce Březen – měsíc čtenářů. Logo BMČ pro vaši potřebu si můžete stáhnout z goo.gl/YHQew. SKIP pro tuto akci vydává krásný plakát, který si můžete vyzvednout v krajských knihovnách. Za pomoc s distribucí plakátů všem krajským knihovnám velmi děkujeme. Tento rok bude hlavním komunikačním tématem v českých knihovnách udržitelnost. V České republice vznikla v roce 2019 pracovní skupina Udržitelnost v knihovnách. Jejím cílem je prozkoumat role českých knihoven v naplňování cílů udržitelného rozvoje a pomoci jim je rozvíjet, prohlubovat a komunikovat veřejnosti i zřizovatelům.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA