Chcete zažít něco jiného? Ubytujte se v regionu Koruny Vysočiny a o vše se postaráme.

Zveřejněno

Přesto že užíváme poslední letní dny s teploty nad 25 stupňů, v Koruně Vysočiny připravují další novinky pro turisty. Tentokrát vsází na zážitek kombinovaný se slevou. Tak totiž bude fungovat Zážitková karta Koruny Vysočiny.

Koruna Vysočiny je malá, dosud ne zcela objevená Turistická oblast Vysočiny, která je především spojovaná s Chráněnou krajinou oblasti Zďárských vrchů, Zelenou horou a hradem Pernštejn. Všechny zajímavosti se oprávněně řadí mezi skvosty České republiky. -Turistická oblast nabízí mnohem víc možností a zajímavostí, které velmi často utečou pozornosti návštěvníků. Geografická poloha uprostřed republiky taky má své úskalí, z čeho vyplývá další problém, jednodenní návštěvnost, bez využití ubytování. Destinační management společně s podnikateli v cestovním ruchu a veřejnou správou se rozhodli vytvořit pilotní projekt Zážitková karta Koruny Vysočiny. Jedná se o systém podpory a spolupráce mezi podnikateli, kteří se potýkají s negativním dopadem pandemie, jenž aktuálně pořád zasahuje naši republiku.

Připravovaná zážitková karta bude držitelům nabízet zajímavé zážitky nebo slevy. Například v muzeu veteránů v Bystřici nad Pernštejnem držitelé této karty dostanou úplně jiný výklad přímo od manželky majitele muzea než turista, který se rozhodne museum navštívit v rámci jednodenního výletu. V ADREXu, půjčovně kol, elektrokol a lezeckého vybavení tak držitel karty dostane výběrovou kávu nebo čaj zdarma. V Domě přírody v Krátké po předložení karty dostanou děti speciální pátračku, která je zábavnou formou provede domem. Pohádková vesnička v Podlesí nabízí zvýhodněné vstupné do vesničky. Do projektu se zapojí i provozovatel lyžařského střediska Ski snow park Harusův kopec, který připravil pro ubytované turisty slevu 10%.

Další info

Pokud vše půjde podle plánů, první karty k pobytu turisté dostanou již na zimní sezónu. Další informace o najdete na našem turistickém portálu www.korunavysociny.cz nebo na telefonu +420 776 308 072.

Kontakt

Oľga Königová
+420 776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Brněnská podcastová platforma pro nezávislou hudbu rozšíří působnost celoevropsky

Rádio Ponava, které v srpnu oslaví první rok své existence, čeká rozšíření působnosti a další profesionalizace. Nový program a nová tvář a struktura tohoto “rádia” bude v rámci projektu “UFMC” vznikat ve spolupráci brněnské kavárny Ponava s hudební fakultou konzervatoře v Haagu, slovenským vydavatelstvím Hevhetia a polským festivalem Voicingers.

A je to tady! Hudební trailer ze života Marie Antoinetty ve vašem obýváku ke shlédnutí už teď.

Hudební trailer o Marii Antoinettě nahlíží do druhé poloviny 18. století. Zde tamějším dvorem přezdívaná „Madame Deficit“ ochutnává život ve všech jeho podobách. Dorty, odpolední čajové dýchánky v přírodě i vůně zakázaného milostné vzplanutí. Natáčení probíhalo v komplexu zámku Úsobí. Co všechno hudební trailer odkrývá a kde se dá už nyní zkouknout?

Zkraťte si čekání na Ježíška v Lužánkách

Kde si vykoledujete mikulášskou nadílku? Vyrobíte ozdoby, věnce a dárky? Kde zažijete vánoční atmosféru, zvyky, zpívání a vystoupení? Lužánecká pracoviště na několika místech v Brně nabízí program pro rodiny s dětmi od první adventní neděle až do příchodu Ježíška. Letos si užijete dokonce Medové Vánoce a celý prosinec i o vánočních svátcích si můžete zabruslit na Kluzišti Lesná!

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA