Jaké novinky přinese rok 2022 v cestovním ruchu?

Zveřejněno

Predikovat cokoliv v cestovním ruchu za poslední dva roky se zdá jako cesta do pekel. V každém případě to ale nevzdáváme a snažíme se spolu s členy destinační společnosti Koruna Vysočiny plánovat nové aktivity směrující k rozvoji cestovního ruchu v našem krásném území.

Rok 2022 bude rokem, kdy se začne zúročovat společná práce v rámci certifikace. Naše organizace podala žádost na Ministerstvo pro místní rozvoj o dotaci, zejména na marketingové aktivity. Mezi nejzásadnější aktivity, které v rámci propagace budeme dělat, patří cílené on-line kampaně nejen na sociálních sítích, ale i na Seznam.cz, Novinky.cz a na jiných zpravodajských serverech. I nadále budeme pokračovat ve spolupráci s podnikateli a prezentovat náš region prostřednictvím Zážitkové karty Koruny Vysočiny, jakožto jediné turistické karty v Kraji Vysočina.

Pro náročnější turisty a rodiny s dětmi jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, Santiniho Šifra, která zábavnou formou představí stavby významného stavitele Santiniho.

Ani naše „výkladní skříň“ nepřijde zkrátka. Připravuje aktualizaci našeho společného turistického portálu www.korunavysociny.cz . Připravujeme rezervaci volných pokojů přímo z turistického portálu, čímž chceme urychlit rozhodování návštěvníků našeho webu a ulehčit jim výběr dovolené. Našim cílem je zvýšit návštěvnost naší destinace, která je měřitelná výškou vybraných ubytovacích poplatků na obcích a délku průměrného pobytu v destinaci.

Kontakt

Oľga Königová
+420 607 052 751
kancelar@korunavysociny.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Brněnská podcastová platforma pro nezávislou hudbu rozšíří působnost celoevropsky

Rádio Ponava, které v srpnu oslaví první rok své existence, čeká rozšíření působnosti a další profesionalizace. Nový program a nová tvář a struktura tohoto “rádia” bude v rámci projektu “UFMC” vznikat ve spolupráci brněnské kavárny Ponava s hudební fakultou konzervatoře v Haagu, slovenským vydavatelstvím Hevhetia a polským festivalem Voicingers.

A je to tady! Hudební trailer ze života Marie Antoinetty ve vašem obýváku ke shlédnutí už teď.

Hudební trailer o Marii Antoinettě nahlíží do druhé poloviny 18. století. Zde tamějším dvorem přezdívaná „Madame Deficit“ ochutnává život ve všech jeho podobách. Dorty, odpolední čajové dýchánky v přírodě i vůně zakázaného milostné vzplanutí. Natáčení probíhalo v komplexu zámku Úsobí. Co všechno hudební trailer odkrývá a kde se dá už nyní zkouknout?

Zkraťte si čekání na Ježíška v Lužánkách

Kde si vykoledujete mikulášskou nadílku? Vyrobíte ozdoby, věnce a dárky? Kde zažijete vánoční atmosféru, zvyky, zpívání a vystoupení? Lužánecká pracoviště na několika místech v Brně nabízí program pro rodiny s dětmi od první adventní neděle až do příchodu Ježíška. Letos si užijete dokonce Medové Vánoce a celý prosinec i o vánočních svátcích si můžete zabruslit na Kluzišti Lesná!

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA