Káva provoní Brno i pojedenácté!

Zveřejněno

Od pátku 17. do neděle 19. září celé Brno znovu spojí káva. Tentokrát se vůně bude linout od Vaňkovky – právě tam se totiž jedenáctý ročník Trhů kávy uskuteční. Zavítat na Trhy můžete v pátek a v sobotu od 10. do 20. hodiny, v neděli budou ukončené úderem 18. hodiny.

Káva spojuje celý svět. Brno má svou zakořeněnou tradici kavárenství a pyšní se největší koncentrací kaváren v Česku. Není divu, že zrovna zde, v Brně, se znovu uskuteční Trhy kávy! A to už po jedenácté!

Trhy proběhnou na promenádě mezi Galerií Vaňkovka a FAIT Gallery ve zcela netradičním termínu, a to od 17. do 19. září. Samotné trhy se totiž oddělily od originálního edukativního Týdne kávy. Přednášková část se uskuteční pak v klasickém termínu, tedy od 1. do 7. října. Navíc bude přenesená do online prostoru, aby měl kdokoliv možnost se odkudkoli připojit. Jak vypadaly loňské trhy se můžete podívat ZDE.

Na trzích se můžete těšit na 24 prodejců s kávovou tematikou a pražírny z České i Slovenské republiky s nabídkou káv z celého světa. V letošním roce se zúčastní i tři poslední výherci soutěže o Miláčka veřejnosti – Dak Lak Coffee, Goriffee i Pražírna Voznice!

I když polevují protiepidemická opatření dbáme na bezpečnost. Žádný z návštěvníků se nemusí obávat. Samozřejmostí je dostatečné množství dezinfekce, dostatečné rozestupy mezi stánky, a nezapomněli jsme ani na bezkontaktní platby čipovými náramky. Pokud vám zůstal z loňského ročníku, neváhejte ho přinést s sebou, můžete si na něj opět nabít kredit. Pokud ho již nemáte, nevadí. Můžete si ho rezervovat předem na stránkách trhykavybrno.cz a získáte ho tak zdarma! Pak už stačí jen přijít na trhy a rovnou ochutnávat!

Už cítíte vůni kávy? Tak si zapište do diářů základní informace: Trhy kávy 2021, setkáme se mezi Galerií Vaňkovkou a Fait Gallery ve dnech 17. – 19. 9. 2021 a v časech 10:00 – 20:00 (v neděli do 18:00)! Těšíme se!

Na viděnou!
Káva Spojuje

Další info

PS: Pokud to situace dovolí, Festival Káva Spojuje má v plánu od roku 2022 pravidelně pořádat kávové trhy i v jiných městech, než jen v Brně. Takže i do budoucna se můžete těšit na další a častější kávové akce. Všechny aktuální informace můžete sledovat na trhykavybrno.cz

Kontakt

Lubomír Černý
+420 601 339 007
info@kavaspojuje.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Netradiční Křídla 2020/2021 nabídla tradiční zábavu

Tradice divácké ankety o nejoblíbenějšího herce, herečku, inscenaci a tvůrčí počin vznikla v Městském divadle Brno v roce 1997 a v sobotu 15. ledna 2022 se na Činoherní scéně MdB v režii Stanislava Slováka uskutečnil již 25. ročník. Křídla udělovaná za loňskou „podivnou sezónu“ však ovšem snad ani nemohla být obvyklá. Proběhla tedy výjimečně bez tradičních cen udělovaných diváky. Ani tak ale nebylo o zábavu nouze!

Mezinárodní hvězdy Magdalena Kožená a Sir Simon Rattle obdrží čestný doktorát JAMU

Čestný doktorát Janáčkovy akademie múzických umění získá česká operní a koncertní pěvkyně Magdalena Kožená a také britský orchestrální i operní dirigent Sir Simon Rattle. Obě hvězdy mezinárodního hudebního nebe si mimořádné ocenění převezmou při slavnostním zasedání Umělecké rady JAMU v úterý 18. ledna v Divadle na Orlí, kde ceremoniál v 11 hodin začne.

Premiéra Kráska a zvíře

Jedna z nejkrásnějších francouzských pohádek pojednává o síle obětavosti a lásky, které dá hlavní hrdinka přednost před životem v přepychu a bohatství. Stejně jako ona i každý z nás žije příběh svého života. Někdo ten svůj tráví sledováním příběhů druhých, takže nakonec ani nemá kdy naplno prožít ten svůj. Nezáleží na tom, jak kdo vypadá v záři televizních reflektorů nebo při potlesku diváků v televizním studiu. Světla televizního studia z nás lepšího člověka neudělají.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA