Káva provoní Brno i pojedenácté!

Zveřejněno

Od pátku 17. do neděle 19. září celé Brno znovu spojí káva. Tentokrát se vůně bude linout od Vaňkovky – právě tam se totiž jedenáctý ročník Trhů kávy uskuteční. Zavítat na Trhy můžete v pátek a v sobotu od 10. do 20. hodiny, v neděli budou ukončené úderem 18. hodiny.

Káva spojuje celý svět. Brno má svou zakořeněnou tradici kavárenství a pyšní se největší koncentrací kaváren v Česku. Není divu, že zrovna zde, v Brně, se znovu uskuteční Trhy kávy! A to už po jedenácté!

Trhy proběhnou na promenádě mezi Galerií Vaňkovka a FAIT Gallery ve zcela netradičním termínu, a to od 17. do 19. září. Samotné trhy se totiž oddělily od originálního edukativního Týdne kávy. Přednášková část se uskuteční pak v klasickém termínu, tedy od 1. do 7. října. Navíc bude přenesená do online prostoru, aby měl kdokoliv možnost se odkudkoli připojit. Jak vypadaly loňské trhy se můžete podívat ZDE.

Na trzích se můžete těšit na 24 prodejců s kávovou tematikou a pražírny z České i Slovenské republiky s nabídkou káv z celého světa. V letošním roce se zúčastní i tři poslední výherci soutěže o Miláčka veřejnosti – Dak Lak Coffee, Goriffee i Pražírna Voznice!

I když polevují protiepidemická opatření dbáme na bezpečnost. Žádný z návštěvníků se nemusí obávat. Samozřejmostí je dostatečné množství dezinfekce, dostatečné rozestupy mezi stánky, a nezapomněli jsme ani na bezkontaktní platby čipovými náramky. Pokud vám zůstal z loňského ročníku, neváhejte ho přinést s sebou, můžete si na něj opět nabít kredit. Pokud ho již nemáte, nevadí. Můžete si ho rezervovat předem na stránkách trhykavybrno.cz a získáte ho tak zdarma! Pak už stačí jen přijít na trhy a rovnou ochutnávat!

Už cítíte vůni kávy? Tak si zapište do diářů základní informace: Trhy kávy 2021, setkáme se mezi Galerií Vaňkovkou a Fait Gallery ve dnech 17. – 19. 9. 2021 a v časech 10:00 – 20:00 (v neděli do 18:00)! Těšíme se!

Na viděnou!
Káva Spojuje

Další info

PS: Pokud to situace dovolí, Festival Káva Spojuje má v plánu od roku 2022 pravidelně pořádat kávové trhy i v jiných městech, než jen v Brně. Takže i do budoucna se můžete těšit na další a častější kávové akce. Všechny aktuální informace můžete sledovat na trhykavybrno.cz

Kontakt

Lubomír Černý
+420 601 339 007
info@kavaspojuje.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Brněnská podcastová platforma pro nezávislou hudbu rozšíří působnost celoevropsky

Rádio Ponava, které v srpnu oslaví první rok své existence, čeká rozšíření působnosti a další profesionalizace. Nový program a nová tvář a struktura tohoto “rádia” bude v rámci projektu “UFMC” vznikat ve spolupráci brněnské kavárny Ponava s hudební fakultou konzervatoře v Haagu, slovenským vydavatelstvím Hevhetia a polským festivalem Voicingers.

A je to tady! Hudební trailer ze života Marie Antoinetty ve vašem obýváku ke shlédnutí už teď.

Hudební trailer o Marii Antoinettě nahlíží do druhé poloviny 18. století. Zde tamějším dvorem přezdívaná „Madame Deficit“ ochutnává život ve všech jeho podobách. Dorty, odpolední čajové dýchánky v přírodě i vůně zakázaného milostné vzplanutí. Natáčení probíhalo v komplexu zámku Úsobí. Co všechno hudební trailer odkrývá a kde se dá už nyní zkouknout?

Zkraťte si čekání na Ježíška v Lužánkách

Kde si vykoledujete mikulášskou nadílku? Vyrobíte ozdoby, věnce a dárky? Kde zažijete vánoční atmosféru, zvyky, zpívání a vystoupení? Lužánecká pracoviště na několika místech v Brně nabízí program pro rodiny s dětmi od první adventní neděle až do příchodu Ježíška. Letos si užijete dokonce Medové Vánoce a celý prosinec i o vánočních svátcích si můžete zabruslit na Kluzišti Lesná!

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA