Bageterie Boulevard otevřela dvě nové pobočky – první kamennou pobočku Brně u Cimrmana a v drážďanském Elbeparku

Zveřejněno
Další dvě pobočky pro své zákazníky otevřela Bageterie Boulevard. Nové návštěvníky přivítaly restaurace v Brně a Drážďanech. Bageterie Boulevard tak má v Evropě celkem 46 poboček, další dvě provozovny se nachází v Dubaji. Do konce roku plánuje další expanzi a překročení hranice celkových 50 poboček.

Pátá brněnská pobočka otevřela na Masarykově třídě na místě legendárních domácích potřeb Jaroslava Cimrmana, kterému je věnována i stěna vyvedená písmomlařískou technikou. Jedná se tak o vůbec první kamennou pobočku Bageterie Boulevard v Brně, která se navíc rozkládá na dvou podlažích. Ostatní jsou součástí brněnských obchodních center Vaňkovka, Olympie a Campus.

„Jsme si vědomi genia loci prostoru, který jsme po obchodu pana Cimrmana převzali. Takže uděláme vše pro to, aby Bageterie Boulevard byla stejně oblíbeným místem,” zmiňuje Markéta Krejčíková, ředitelka expanze Bageterie Boulevard.

I v nové brněnské pobočce bude Bageterie Boulevard podporovat fastline koncept skrze samoobslužné kiosky, které zvyšují komfort i počet odbavených zákazníků. Celý objednávkový systém je velmi intuitivní a šitý na mírů zákazníkům, protože si ho společnost vyvíjí interně.

Kromě nové pobočky provozuje Bageterie Boulevard Brně už také svůj vlastní rozvoz BB Domů, o který je mezi Brňany velký zájem. Otevření nové pobočky tak přispěje k ještě lepšímu pokrytí města. Rozvozovou službu provozuje Bageterie Boulevard také v Praze, Plzni, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberci a Kolíně.

V Německu pak Bageterie Boulevard zamířila do největšího drážďanského nákupního centra Elbepark. To se nachází u dálnice A4 v městské čtvrti Mickten a pyšní se 1,4 kilometrů dlouhou promenádou.

Další info

Bageterie Boulevard je rychlé občerstvení pro náročné. Již od roku 2003 rozvíjí vlastní expres gourmet koncept, který v sobě dokáže spojit nejkvalitnější evropskou gastronomii, připravovanou výhradně z čerstvých regionálních surovin a rychlost, která stačí tempu dnešní doby. Spolu se svými franšízanty vlastní celkově 48 poboček v českých městech i světových metropolích.

Kromě nabídky složené z baget, salátů, polévek nebo snídaní do Česka pravidelně přináší sezónní Chef menu inspirované kuchyní vybraného evropského či světového regionu a vytvořené evropskými gastronomickými

Více se o Bageterii Boulevard a jejích novinkách se dozvíte na webu https://www.bb.cz/

Kontakt

Martin Thoř
+420 737 023 115
martin.thor@fyi.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

K záchraně Arnoldovy vily jsme zase o krok blíž

Muzeum města Brna právě podepsalo partnerskou smlouvu s Národním muzeem umění, architektury a designu v Oslo o spolupráci na projektu „Centrum dialogu – záchrana a rehabilitace Arnoldovy vily“. Naplňuje se tak jedna z důležitých podmínek k získání grantu z Finančních mechanismů EHP/Norsko.

Příběh Dr. Emila Háchy ožije v Divadle D21

Divadlo D21 připravuje další, v pořadí již třetí premiérový titul v rámci letošní „české“ sezóny nazvané „Zemský ráj to napohled“. Jedná se o autorskou inscenaci Emil čili o Háchovi osvědčeného režijně-dramaturgického tandemu Jakub Vašíček – Tomáš Jarkovský, kteří se stálému publiku D21 představili již v roce 2018 – rovněž autorskou inscenací CLOUD. Jinak působí ve vedení královéhradeckého Divadla Drak. Kdo jejich tvorbu trochu zná, tomu musí být jasné, že ani v případě aktuálně připravované inscenace o Emilu Háchovi nepůjde o nějaký nudný, málem učebnicový portrét nebo obyčejnou „suchou činohru“…

Březen měsíc čtenářů 2021

I v této složité době Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR vyhlašuje dvanáctý ročník akce Březen – měsíc čtenářů. Logo BMČ pro vaši potřebu si můžete stáhnout z goo.gl/YHQew. SKIP pro tuto akci vydává krásný plakát, který si můžete vyzvednout v krajských knihovnách. Za pomoc s distribucí plakátů všem krajským knihovnám velmi děkujeme. Tento rok bude hlavním komunikačním tématem v českých knihovnách udržitelnost. V České republice vznikla v roce 2019 pracovní skupina Udržitelnost v knihovnách. Jejím cílem je prozkoumat role českých knihoven v naplňování cílů udržitelného rozvoje a pomoci jim je rozvíjet, prohlubovat a komunikovat veřejnosti i zřizovatelům.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA