Přijměte pozvání do livestreamové kavárny

Zveřejněno
Již loni na jaře jsme odstartovali první ze série videorozhovorů s našimi herci, které jejich příznivci a fanoušci mohli zpovídat, a oni jim v průběhu živého online rozhovoru, jenž byl vždy vysílán na naší divadelní facebookové stránce, všechny zvídavé dotazy rádi zodpověděli.

Mezi hosty této naší „kavárny“ se už v minulosti postupně objevili například Dušan Vitázek, Kristýna Daňhelová, Eliška Skálová, Svetlana Janotová, Robert Jícha či Lucie Bergerová s Igorem Ondříčkem, jejichž online rozhovor vysílaný z jeviště Hudební scény v kulisách jednoho z pokojů Grand Hotelu sledovalo více než 10 000 diváků!

Nyní opět po čase naši virtuální kavárnu znovu otevíráme a přivítáme v ní rovnou tři hosty současně. „Na kafíčko“ s diváky dorazí přísní a nekompromisní porotci naší divadelní reality show AktrŠéf MdBMichal Isteník, Aleš Slanina a Michal Matěj.

Na divácké otázky budou u šálku kávy v přímém přenosu odpovídat již tento pátek 2. dubna 2021 od 19.00 hodin na Facebooku Městského divadla Brno. Otázky je možné pokládat již nyní, a to prostřednictvím komentářů či zpráv.

S živými online rozhovory s dalšími zajímavými hosty z řad našeho hereckého souboru budeme průběžně pokračovat i v budoucnu. Sledujte tedy pravidelně sociální sítě MdB, ať vám žádná z těchto speciálních příležitostí, díky níž se budete moci prozatím alespoň tímto způsobem setkat s vašimi oblíbenci, neunikne!

Kontakt

Kateřina Vižďová
+420 602 562 790
vizdova@mdb.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Kultovní rakouský román Zeď převede do online prostředí brněnské HaDivadlo

Původně plánovaná premiéra inscenace podle románu Marlene Haushoferové měla proběhnout na konci března. Vlivem přetrvávající pandemické situace se inscenátoři rozhodli v průběhu zkoušení projekt transformovat do online podoby – svému publiku přiblíží dílo Haushoferové prostřednictvím rozličných mediálních výstupů. Jednotlivé příspěvky budou postupně zveřejňovány na webu zed.hadivadlo.cz od 2. dubna do 6. června.

Hradecká Filharmonie volá abonentům a skládá novou sezónu

Filharmonie Hradec Králové od nového roku vrací částky za zrušené koncerty a s telefonáty přicházejí osobní příběhy jednotlivých návštěvníků. Život bez kultury je hlavně pro abonenty, kteří nevyužívají internet, náročný. Filharmonie ale i v této nejisté době plánuje a připravuje novou sezónu 2021/2022.

Cestovatel Sir Fogg znovu objede svět, tentokrát trolejbusem

Motorka, trabant, škodovka, … lidé objíždějí svět mnoha dopravními prostředky, ale vyrazit na cestu trolejbusem napadlo až brněnského dobrodruha a podnikatele Alberta Fikáčka. S týmem SirFogg.com koupil trolejbus, za pomoci dobrovolníků ho přestavuje a v létě chce vyrazit směr Vladivostok. Na výpravu se může připojit kdokoliv.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA