Natali Santini představí své ilustrace na FRAME Festivalu

Zveřejněno

Natali Santini (19) je švédská ilustrátorka, sopranistka a básnířka žijící v Praze. Její díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách v České republice, Španělsku, Švédsku, Francii a v USA.  Tento rok představí své umění na mezinárodní přehlídce FRAME Prague Comics Art Festival, která se zaměřuje na to nejlepší ze současného autorského komiksu, ilustrace a samovydavatelské tvorby.

Natali tvoří digitálně i tradičně akrylem. Její styl je charakterizován sofistikovaným a hravým použitím barev, které upoutají na první pohled a vyzařují pozitivní energii. Ve svých obrazech zachycuje okamžiky a emoce. Ráda kombinuje historické prvky s moderními, zejména v oblasti módy. Autorka vystavuje v galeriích již od svých pěti let. Své výtvarné práce představila například v Galerii U Zlatého kohouta v Praze, v Černínském paláci na Hradčanech a v prostorách Justiční akademie Kroměříž. V roce 2022 byla její ilustrace vybrána mezi 10 nejlepších návrhů v soutěži Accolade Mural Art.

Frame Festival proběhne v sobotu 26. 11. 2022 od 10:00 do 20:00 hodin a v neděli 27. 11. 2022 od 10:00 do 18:00 hodin v Divadle X10, Charvátova 10/39, Praha 1.

Vstup je ZDARMA.

Nenechte si ujít setkání s touto neobyčejnou umělkyní.

Další info

Zdroj fota: Natali Santini

Kontakt

Ing. Martin Knopp
+420 606 586 633
mknopp@projectpartners.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Brněnská podcastová platforma pro nezávislou hudbu rozšíří působnost celoevropsky

Rádio Ponava, které v srpnu oslaví první rok své existence, čeká rozšíření působnosti a další profesionalizace. Nový program a nová tvář a struktura tohoto “rádia” bude v rámci projektu “UFMC” vznikat ve spolupráci brněnské kavárny Ponava s hudební fakultou konzervatoře v Haagu, slovenským vydavatelstvím Hevhetia a polským festivalem Voicingers.

A je to tady! Hudební trailer ze života Marie Antoinetty ve vašem obýváku ke shlédnutí už teď.

Hudební trailer o Marii Antoinettě nahlíží do druhé poloviny 18. století. Zde tamějším dvorem přezdívaná „Madame Deficit“ ochutnává život ve všech jeho podobách. Dorty, odpolední čajové dýchánky v přírodě i vůně zakázaného milostné vzplanutí. Natáčení probíhalo v komplexu zámku Úsobí. Co všechno hudební trailer odkrývá a kde se dá už nyní zkouknout?

Zkraťte si čekání na Ježíška v Lužánkách

Kde si vykoledujete mikulášskou nadílku? Vyrobíte ozdoby, věnce a dárky? Kde zažijete vánoční atmosféru, zvyky, zpívání a vystoupení? Lužánecká pracoviště na několika místech v Brně nabízí program pro rodiny s dětmi od první adventní neděle až do příchodu Ježíška. Letos si užijete dokonce Medové Vánoce a celý prosinec i o vánočních svátcích si můžete zabruslit na Kluzišti Lesná!

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA