Povznášející dojemná komedie Odhalená pravda opět v Brně s novým obsazením

Zveřejněno

Divadelní společnost StageArtCZ opět roztančí Divadlo Bolka Polívky, kde tradičně v rámci Brna své inscenace uvádí. Tentokrát se do své „domovské scény“ vrací s úspěšnou komedií The Naked Truth – Odhalená pravda z pera britského spisovatele Dave Simpsona, a to s novým obsazením v čele s Pavlou Vitázkovou, Gabrielou Štefanovou a Hanou Halberstadt. Dále se můžete těšit na Anežku Rusevovou, Hanku Kusnjerovou nebo Natálii Tichánkovou.

The Naked Truth je příběhem pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně-místním „kulturáku“ na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče: zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu.

The Naked Truth je hra o naději.
The Naked Truth vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší.
The Naked Truth je povznášející a dojemná komedie.
The Naked Truth je výzvou všem ženám a oslavou ženské síly, která se postaví proti nepřízni osudu.
The Naked Truth je hra pro ženy, o ženách, kterou by samozřejmě měli vidět i muži (pokudovšem nemají strach)!

„Hra Odhalená pravda je velmi zručně, vtipně a chytře napsaná sonda do ženského světa zcela v duchu svižných britských komedií s nezaměnitelným a místy až peprným humorem… Inscenace však má divácké kouzlo nejen pro vlastní hraní, ale zejména díky zvládnuté pohybové aktivitě hereček. Celé představení totiž ústí do krátké taneční show, což publikum po každém čísle náležitě ocenilo bouřlivým aplausem.“
L. Mareček, divadelní publicista

Další info

Termín představení: 12. 5. 2022 v 19:00
Vstupenky a více informací: https://stageart.cz/repertoar/thenakedtruth/

Realizační tým

Autor: Dave Simpson
Překlad: Dana Hábová
Režie: Petr Halberstadt
Dramaturgie: Jan Krupa
Scéna a kostýmy: Jaroslav Milfajt
Hudba a výběr hudby: Jan Zrzavý a Petr Halberstadt
Choreografie: Hana Halberstadt
Asistent choreografie: Tereza Seidlová – taneční studio Dstiny Praha
Light design: Roman Jajčík
Sound design: Pavel Vacek

Kontakt

MgA. Vítězslav Charvát
+420 773 987 881
vita@stageart.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Tance v zahradách – Open air koncert

Koncert plný světových či českých premiér navazuje na loni započatou sérii projektů pod širým nebem, kterou odstartoval koncert Krajina jako hudba s Ivou Bittovou v zahradě vily Löw-Beer. Tentokrát se koncert odehraje v prostorách atria Filozofické fakulty Masarykovy univerzity na Arne Nováka. Veškeré další informace naleznete také na operadiversa.cz a na facebookové události.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA