O nás

Hledáte nejnovější události ze světa kultury, sportu, cestování, gastronomie nebo byznysu? Potom jste u nás na správné (webové) adrese. Internetový portál TZonline.cz zveřejňuje ještě teplé tiskové zprávy (TZ) přímo z dílen kulturních institucí, spolků, firem, organizací, klubů, sdružení či drobných podnikatelů.


Naším cílem je vytvořit místo, kam mohou výše zmíněné subjekty své TZ vyvěsit. Tiskovky jsou pak snadno přístupné jak veřejnosti, tak široké obci médií a redaktorů, která může informace použít ke zpracování ve svém zpravodajství. Díky filtru každý návštěvník snadno najde to, co ho zajímá – od nového zpracování Bídníků, přes otevření nové steakové restaurace, až třeba po zahájení prodeje nového druhu koblih.


Každému kulturnímu a sportovnímu subjektu zveřejníme ZDARMA jednu tiskovou zprávu měsíčně, celkem tedy dvanáct TZ ročně. V případě zájmu o častější zveřejňování si lze vybrat z nabídky v našem MediaKitu, který je k dispozici ZDE.


A co vše pro zveřejnění tiskové zprávy nezbytně potřebujeme? V první řadě onu tiskovou zprávu, která se skládá z titulku, perexu (krátkého úvodu) a vlastního textu. Dále fotografie v dostatečné kvalitě a kontaktní údaje (jméno kontaktní osoby, telefon a e-mail).


TZonline.cz slouží jako další distribuční prostor neziskového spolku KULT, z. s., jehož hlavní činností je podpora a propagace kultury, kulturního dění a sportu

Více o jeho aktivitách najdete ZDE.