technologie

Svět motorů

Peugeot 208: s benzinovým, dieselovým i elektrickým motorem

V době, kdy se různá auta navzájem stále více podobají, sází Peugeot 208 na mladistvý a atraktivní design, pokročilé technologie a neotřelý design interiéru. Jako jedno z mála městských aut na trhu navíc nabízí v jedné karoserii výběr ze tří druhů pohonu: záleží jen na vás, jestli zvolíte benzinový, dieselový, nebo elektrický motor.

Celá zpráva...
IT

Zlevňujeme IT, hlásají dvě nové Open Source značky, které přicházejí na trh

Společnost WPDistro se zabývá profesionální tvorbou celosvětově největšího webového systému WordPress. Mezi stávající klienty patří např. Premier Clinic, ECG, Mlékárny Kunín, Reclar či Snop a.s. WordPress má v tuto chvíli téměř 40% podíl na světovém trhu. Mezi významné weby, které jsou postavené na systému WordPress patří např. TechCrunch, Bloomberg, StarWars, Sony, BBC America, Disney a další. I Microsoft News běží na WordPress. V ČR má v nyní WordPress podle statistiky společnosti WPDistro 12% podíl. Proč pouze 12% podíl, to vysvětluje architekt společností.

Celá zpráva...
Vzdělávání

Dříve chladnička masa, dnes zázemí pro start-upy a umělce H40 Art&Digital Lab

Nový kreativní inkubátor H40 Art&Digital Lab se zaměřuje na podporu podnikání, inovace a odborné vzdělávání. Tato netradiční forma technologicky vyspělého podnikatelského inkubátoru nabízí laboratoře vybavené moderními technologiemi, coworking a další zázemí pro fungování společností se zaměřením na digitální technologie a umění. H40 ve spolupráci se špičkovými mentory a odbornými partnery podporuje začínající projekty také prostřednictvím rozvoje odborných a podnikatelských dovedností.

Celá zpráva...