Lampiony rozzáří Brno na šesti místech

Zveřejněno

Spousta světýlek, hry a objeví se i Martin na bílém koni. Lektoři Střediska volného času Lužánky zvou na lampioňáky s doprovodným programem ve Wilsonově lese v Žabovřeskách, na Lesné v Čertově rokli, na Vinohradech, v Bohunicích, v Novém i Starém Lískovci. Zúčastnit se můžete od 7. do 13. listopadu nejen průvodů, ale také dílen a akcí pro menší děti.

Chtěli byste se ocitnout v Pohádkách tisíce a jedné noci? Přijďte s celou rodinou v neděli 7. listopadu od 16.30 do tajemného Wilsonova lesa, kde na vás čeká podvečerní putování s úkoly. Martina na bílém koni potkáte ve stejný den na Lesné v Čertově rokli od 17 hodin. Na akce si nezapomeňte lampiony nebo jiná světýlka!

V následujícím týdnu Martin na bílém koni docválá na pracoviště Lyska v Novém Lískovci, a to v úterý 9. listopadu, kde budou od 15.30 připravené dílny. Vrcholem programu je od 17 hodin průvod směrem k parku Plachty i s ohňovou show! A rodiny s dětmi zažijí ještě jedno pohádkové putování, tentokrát za vílou Maceškou. Těší se na vás na Vinohradech v lužáneckém pracovišti Louka v ulici Bzenecká, a to v pátek 12. listopadu od 16 hodin, kde se budou tvořit světýlka všeho druhu.

Vyrobit si lucerničku a vyrazit s ní na trasu s úkoly budou moct také zájemci ve Starém Lískovci na zahradě pracoviště Linka ve středu 10. listopadu od 16 hodin. A kde budete uspávat broučky? Na zahradě pracoviště Labyrint v Bohunicích v sobotu 13. listopadu od 16 hodin. Na tuto akci je potřeba se předem přihlásit.

Kontakt

Kristýna Kolibová
+420 606 260 520
kristyna.kolibova@luzanky.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Zažijte léto na Mariánském náměstí

Divadelní performance, festivaly, prezentace umění nebo Zažít město jinak. To vše vás čeká na Mariánském náměstí na Praze 1 od června až do září 2022. Sezónu plnou kulturního programu zažije Mariánské náměstí již po třetí. Na své si přijdou děti i dospělí různých věkových kategorií. Vstup na akce je zdarma.

KŘTINY V TISKÁRNĚ POINT CZ

Ve čtvrtek 2. června 2022 proběhl ve výrobním závodě tiskárny POINT CZ v Medlově u Brna křest nového tiskového stroje Heidelberg Speedmaster. Oficiálně tak byla zakončena první fáze velkého investičního projektu společnosti, který ji posouvá směrem k robotizované budoucnosti Průmyslu 4.0.

ŠEDESÁT/ Sólo pro stále mladou dámu. 60 let oddělení dějin architektury

Architektura (rodu ženského) je nestárnoucí „Dámou“. Provází lidstvo od úsvitu jeho dějin. Mnohdy avantgardní až extravagantní, inspirující, nezkrotná – jindy poddajná či poplatná své době, ale stále se proměňující. Taková bude i nová výstava na hradě Špilberku. Muzeum města Brna k oslavě jubilea oddělení dějin architektury připravilo živou a obměňující se výstavu, která návštěvníkům představí již dlouholetou a významnou činnost tohoto oddělení. Výstava bude k vidění od 23. června do 31. prosince 2022. Bude obměňována a doplňována doprovodnými akcemi.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA