Přivítejte jaro tvořivě, se zvířátky a s čarodějnicemi

Zveřejněno

Duben v Lužánkách? Pestrobarevný, hravý a dobrodružný! O Velikonocích si rodiny s dětmi užijí tematické dílny, zvyky a poradují se se zvířátky. Den Země oslaví na interaktivní trase Bílovický Hovnivál, recyklo-tvořením a pečením. A čarodějnice budou dovádět u ohně dokonce na čtyřech místech v Brně! Navíc zahajují sezónu v Lanovém centru PROUD Brno a na Minigolfu Liška.

Velikonoční akce
Jak a kde si uplést pomlázku, originálně nabarvit vajíčko, vyrobit klapačky, pomazlit se se zvířátky a zahrát spoustu her, které bavily už naše předky? Na velikonočních akcích na Lesné 3. dubna a na Lidické 14. dubna. Nebude chybět vynášení Moreny, říkanky, hádanky a další zvyky, které k loučení se zimou a naopak vítání jara patří.

Velikonoční prázdniny
Mají vaše děti program na velikonoční prázdniny, které vychází na čtvrtek 14. dubna? Pokud vyrazí na Lány v Bohunicích, o zábavu bude postaráno. Velikonoční tvoření, návštěva brněnské hvězdárny, výroba dračího vejce a dovádění s kamarády ve věku od 7 do 12 let. Který příměstský tábor vyberete?

Den Země
Svátek Země připomíná, jak a proč bychom se měli starat o naši planetu. Oslavte jej s Lužánkami tvořivě a poučně 19. dubna v Novém Lískovci v parku Delfínek, v zahradě Linky ve Starém Lískovci a na interaktivní trase v Bílovicích nad Svitavou, která začne 22. dubna. Právě Bílovický Hovnivál zve do Kouzelnické akademie, kde s dětmi uzdraví Matku Zemi. Ke hře je potřeba si stáhnout lužáneckou aplikaci LApka.

Čarodějnické rejdění
Jak se koncem dubna vyhnout čarodějnici, když je měsíc v úplňku a opět je tu Filipojakubská noc? Jen těžko, chystá se nespočet sletů. Ale bez obav! Odborníci radí: Máte vyhráno, když se čarodějnice dobře zabaví! A o to se Lužánky rády postarají čtyřikrát jinak: 25. dubna netradičně s koloběžkami na hřišti u Walfdorské základní školy, tradičně s táborákem 29. dubna v Bohunicích na Lánech a ve stejný den i s Latou na náměstí Svornosti, 30. dubna se bude dovádět v Novém Lískovci v parku Plachty s Lyskou.

Lanové centrum PROUD Brno a Minigolf Liška zahajují sezónu
Skočte do veselého období po laně a s Liškou Bystrouškou. Na Lesné se na vás těší instruktorky a instruktoři jak v lanovém centru na Lesné, tak na týmové hře Arrow game. V Bílovicích nad Svitavou se probouzí zvířátka na zážitkovém minigolfu, kde jsou připravené i outdorové hry a lukostřelba.

Tvořivé balíčky
Kutilem a kutilkou se můžete stát i v pohodlí domova. Materiál s podrobnými návody a tipy na originální dárky najdete na lužáneckém e-shopu. Už teď můžete pořídit třeba tematické balíčky na Den maminek!

Kontakt

Kristýna Kolibová
+420 606 260 520
kristyna.kolibova@luzanky.cz

Ke stažení:

podobné zprávy

Tance v zahradách – Open air koncert

Koncert plný světových či českých premiér navazuje na loni započatou sérii projektů pod širým nebem, kterou odstartoval koncert Krajina jako hudba s Ivou Bittovou v zahradě vily Löw-Beer. Tentokrát se koncert odehraje v prostorách atria Filozofické fakulty Masarykovy univerzity na Arne Nováka. Veškeré další informace naleznete také na operadiversa.cz a na facebookové události.

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA