Služba ProfiLidi sdružuje desítky freelancerů z různých oborů

Zveřejněno

ProfiLidi jsou zručný soused, trpělivá učitelka, nadšený fotograf nebo opravář počítačů v jednom. Jedná se o web, který spojuje šikovné profíky s lidmi, kteří by rádi využili jejích služeb. Vytvoření profilu i vyhledávání v databází profíků je bezplatné. Stačí se pouze zaregistrovat.

Aktuálně ve službě ProfiLidi najdete najdete řadu freelancerů: učitele, lektory, chůvy, hodinové manžel, grafické designéry apod. ProfiLidi jsou dobrým startem pro ty, kteří chtějí nabídnout své služby, ale zatím nemají vytvořenou vlastní webovou prezentaci. Založení profilu i následná komunikace se zájemcem o služby je velmi jednoduchá. Probíhá skrze zprávu přímo v aplikaci, přičemž její notifikace je odeslána na registrovaný email.
Profily uživatelů obsahují základní informace o tom, kdo jsou a co nabízí, včetně lokace a případné ukázky práce. Součástí je rovněž hodnocení profilů a zanechání reference.

Na webu je také možnost vložit konkrétní poptávku na určitou činnost. Na základě vyspecifikované oblasti jsou poptávajícímu rovnou doporučení vhodní profíci. Poptávky jsou zároveň veřejné i pro nepřihlášené uživatele, reagovat tedy na ni může kdokoliv.

Pro inspiraci i poučení slouží blogová sekce, kde si můžete poslechnout podcasty na různá témata se zajímavými lidmi z oboru. Podcasty postupně budou přibývat. Pokud máte zájem povědět světu o tom, v čem jste profík a co to obnáší, klidně nám napište.

Kontakt

Michala Rajčan
+421 948 947 702

Ke stažení:

podobné zprávy

Brněnská podcastová platforma pro nezávislou hudbu rozšíří působnost celoevropsky

Rádio Ponava, které v srpnu oslaví první rok své existence, čeká rozšíření působnosti a další profesionalizace. Nový program a nová tvář a struktura tohoto “rádia” bude v rámci projektu “UFMC” vznikat ve spolupráci brněnské kavárny Ponava s hudební fakultou konzervatoře v Haagu, slovenským vydavatelstvím Hevhetia a polským festivalem Voicingers.

A je to tady! Hudební trailer ze života Marie Antoinetty ve vašem obýváku ke shlédnutí už teď.

Hudební trailer o Marii Antoinettě nahlíží do druhé poloviny 18. století. Zde tamějším dvorem přezdívaná „Madame Deficit“ ochutnává život ve všech jeho podobách. Dorty, odpolední čajové dýchánky v přírodě i vůně zakázaného milostné vzplanutí. Natáčení probíhalo v komplexu zámku Úsobí. Co všechno hudební trailer odkrývá a kde se dá už nyní zkouknout?

Zkraťte si čekání na Ježíška v Lužánkách

Kde si vykoledujete mikulášskou nadílku? Vyrobíte ozdoby, věnce a dárky? Kde zažijete vánoční atmosféru, zvyky, zpívání a vystoupení? Lužánecká pracoviště na několika místech v Brně nabízí program pro rodiny s dětmi od první adventní neděle až do příchodu Ježíška. Letos si užijete dokonce Medové Vánoce a celý prosinec i o vánočních svátcích si můžete zabruslit na Kluzišti Lesná!

Rubriky
Štítky
INZERCE / PODPORA