Chci zveřejnit zprávu

Na webovém portálu TZonline.cz rádi zveřejníme ZDARMA jednu tiskovou zprávu měsíčně každému kulturnímu a sportovnímu subjektu, celkem tedy dvanáct TZ ročně. V případě zájmu o častější zveřejňování si lze vybrat z nabídky v našem MediaKitu, který je k dispozici ZDEPokud máte o publikaci TZ zájem, můžete si vybrat z následujících možností, jak postupovat. 

A) Jsem profík a psaní tiskových zpráv (TZ) mám v malíčku

V takovém případě pošlete kompletní tiskovou zprávu včetně obrazového materiálu na e-mail spolek@kult.cz. Naším cílem je zveřejňovat kvalitní a přehledné TZ. Proto nezapomeňte uvést všechny atributy, které by měla každá správná tiskovka obsahovat. Však to jistě znáte – nadpis, perex, text, kontakt a tak dále.

Pokud vás zajímá, co všechno může zpráva na TZonline.cz zahrnovat, tak mrkněte na naši ukázkovou TZ nebo se inspirujte již zveřejněnými TZ na našem webu.

B) TZ napsat umím, ale rád se něčemu přiučím

Potom můžete požádat o zaslání návodu Jak napsat TZ? a následně postoupit na úroveň mistra tiskovek a řídit se pokyny výše popsanými ve variantě A). 

C) Psaní TZ není úplně můj šálek kávy, ale i tak ji chci zveřejnit

V tomto případě doporučujeme zvážit, která z níže nastíněných možností bude optimální právě pro vás.

  1. Můžete si požádat o zaslání návodu Jak napsat TZ?, projít si ho, něco nového se naučit a zprávu podle instrukcí napsat sami. Postupujte dle pokynů výše popsanými ve variantě B)
  2. Nikdo učený z nebe nespadl a každý má jiné přednosti. Pokud tvorba tiskovky opravdu není nic pro vás, rádi vám s jejím napsáním pomůžeme. V tomto případě nám dejte vědět prostřednictvím kontaktního formuláře a my se už ozveme.